Schoolteam
Hieronder vindt u informatie over dit onderwerp.

Overzicht

HET SCHOOLTEAM

Hieronder staat het team van leerkrachten vermeld, dat dit jaar gestart is aan de Toermalijn. Een vakbekwaam team waar teamgeest, enthousiasme, inzet en humor hoog in het vaandel staat.

LOCATIEDIRECTEUR

Manon Beek

ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS

Ciska Luif
Astrid de Valck

 

COÖRDINATIE VAN ZORGACTIVITEITEN & INDIVIDUELE HULP

Marianne Oosterhof-Coopmans
intern-begeleider gr. 1 t/m 4 & remedial teaching & contactpersoon & gedragsspecialist

Simone Nell
intern-begeleider gr. 5 t/m 8 en contactpersoon

Babette van der Hulst
Ondersteuning remedial teaching en coördinator BOUW

Lianne Swan
onderwijsassistente

Conny Erbé
onderwijsassistente remedial teaching

Coby Kruizinga-Wormmeester
motorische remedial teaching (MRT)

Joop Delfgaauw
schoolbegeleider

GROEPSLEERKRACHTEN:

Leerkrachten groep 1/2 (5 groepen)

Petra van den Hengel-van Maarseveen

Ellis Wilkeshuis-Arends

Mariëtte Smit-Kroese

Coby Kruizinga-Wormmeester

Marieke Faber-Nap

Sylvia van der Voort

Trients Bangma & bouwcoördinator gr 1/2 

Femke van Tol 

 

Leerkracht groep 3 (2 groepen)

Lisanne Honings & bouwcoördinator gr 3 t/m 5

Femke de Groot-van Tol

Rianne Wienk
 

Leerkrachten groep 4 (1 groep)

Marja de Vries-Jochems

Yvonne Koehorst-Arkink

Leerkracht groep 5 (1 groep)

Akkelien Kersten-Tilstra

Georgette Nijmeijer

 Abs Bosma- Stoop 

Leerkracht groep 5/6

Fiona Kersten-Dijk

Babette van der Hulst

 

Leerkrachten groep 6 (1 groep)

Christa van de Hel

Sandra van de Steeg

 

Leerkrachten groep 7 (2 groepen)

Mira Evers

Erica van Bemmel-Labots

Corrie Ekkelenkamp-Kalsbeek

Leerkracht groep 8 (2 groepen)

Leon van der Kevie

& bouwcoördinator groep 5 t/m 8

Greetje van den Os-van Erp

Marloes Kalter

Groepsondersteuning in verschillende klassen:

Conny Erbé

Fred Ots & ICT-coördinator

Sandra van de Steeg

 

Plusgroepen

Yvonne Koehorst-Arkink

Extra zorg

Nieuwsbrief inschrijving
Vul uw e-mail adres om zich aan te melden.